Kryštálovo-zvuková aktivácia

Kryštálovo-zvuková aktivácia je transformačný a liečebný zážitok. Prijíma sa s úmyslom hlbokej zmeny. Aktivuje svetelné linky v okruhoch duchovného aj fyzického tela, čistí bloky a umožňuje prepojenie s dušou. Prebúdza Ducha k vedomiu a uľahčuje spojenie s vaším pravým Ja a zámermy vášho vyššieho vedomia a prináša vnútorný pokoj, očistu a liečenie. Vaše individuálne problémy sú riešené, ako na fyzickej, tak i emocionálnej a duchovnej úrovni. Dochádza k otvoreniu čakier a čistia sa hĺbkové bloky a eliminuje sa negatívna energia a narušená rovnováha. Následne dochádza k obnoveniu prvotných a čistých frekvecií tela, mysle i duše.

Obrad je jedinečný a je zlúčený z praktík z rôznych starodávnych kultúr ako je Tibet, India, Severná Amerika, a Atlantída. Inšpiráciou od súčasných časov sú Crystal Queen, Melody a Dr Emoto z Japonska, zvukový guru Jonathan Goldman. Túto kryštálovo-zvukovú aktiváciu sme na Slovensko priniesli od svetovo známeho liečiteľa, mága a nášho dobrého priatela Luia Kriega priamo z mystického Avalonu, ktorý sa praktikám liečenia pomocou kryštálov venuje takmer 20 rokov. Je nám potešením, že na našom území môžeme tento koncept ako prvý na Slovensku a okolí poskytovať ďalej. K danému článku si môžete pozrieť ako prebieha kryštálovo-zvuková aktivácia na krátkom videu pod článkom.

VODA

Kryštálová aktivácia začína tým, že pijete kryštálovú vodu s Avalonskými esenciami z kalicha, ktorý reprezentuje začiatok liečenia, osobnú evolúciu a programuje myseľ pozitívnou energiou, symbolizuje zrodenie. Táto posvätná voda prenáša svoju úžasnú a krásnu energiu do každej bunky Vášho tela.

KRYŠTÁL

Počas tejto kryštálovo-zvukovej aktivácie sú použité silné kryštáli, ktoré v rámci liečenia prepájame s čakrálnym systémom, aby dochádzalo k opätovnému liečeniu, harmonizácií a aktivácií čakrálnych bodov a duchovného tela.

MAGICKÁ AROMATERAPIA

Božská alchýmia, ktorá sa skrýva v jedinčených aura sprejoch značky Avalon Magic v sebe ukrýva posvätné pramene (mužský a ženský) z najmystickejšieho miesta v Anglicku, zo srdcovej čakry Matky Zeme, v Avalone (Glastonbury). Tieto spreje sú úžasným prepojením bylinných a kvetových esencií spolu s týmito posvätnými prameňmi. V rámci naše terapie sa niekoľko krát aplikujú aby očistili a osviežili auru, vytvorili náladu a potešili človeka a všetkých sprievodných duchov. Je to symbol požehnania a liečenia.

ZVUKOVÉ NÁSTROJE

V rámci Crystal Sound Activation (Kryštálovo-zvukovej aktivácií) sa používajú najmodernejšie a vysoko vibračné zvukové liečebné nástroje, ako sú kryštálová pyramída, kryštálová ladička, kobaltovo-kryštálový zvukový kalich, atď., ktoré sú vyrobené z 99 % kryštálu z Himalájií. Tieto úžasné nástroje dokážu vodiť zvuk a frekvenciu, ktorá má blahodárne a liečebné účinky na fyzickej, mentálnej i duchovnej rovine. Súčasťou tejto terapie sú aj iné zvukové nástroje ako jú tibetské mysi, šamanský bubón, alebo šamanské hŕkalky.

ČAKRÁLNE ZVUKOVÉ KRESLO S KRYŠTÁLMI

Unikátom tejto terapie je dubové kreslo vyložené čakrovými kryštálmi s 26 strunami, ktoré sú naladené na frekvencie liečenia a harmonizácie. Zvuk, ktorý preniká cez toto kreslo má uvoľňujúci a pôsobivý účinok. Otvára vyššie vedomie a dovoľuje nášmu duchovnému telu naladiť sa na tok transformácie a transmutácie energií a tým napomáha k premene negatívnych energií na pozitívne. V kombinácií s ostatnými nástrojmi má táto unikátna terapia účinky aj na fyzickej úrovni, ktorými sú detoxikácia tela, liečenie a hamornizácie vnútorných orgánov, odburávanie psychických a emočných blokov a stresu, liečnie bolestí a zápalov, hlbkový relax, posilňovanie imunity, atď.

Prídite si vychutnať jedinečný, duchovný zážitok kryštálovej aktivácie, prinesený zo srdca Avalonu. Pre objednanie sa nás kontaktujte prostredníctvom hovoru na tel. č. 0904 872 191, alebo e-mailom na info@avalonmagic.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.