Magické rituály a obrady

Rituály nás sprevádzajú od počiatku ľudstva. Stretávame sa s nimi pri bežných a každodenných situáciach ako je život, zrodenie, smrť, či cykli prírody, sprevádzajú nás celým životom. Pomáhajú nám zmeniť každodenný kolobeh života a obohacujú nás o nové poznanie a zmyselnosť. V rámci Avalon Magic poskytujeme tieto rituáli a obrady:

* Očistné rituáli a snímanie kliadieb a porobenia – Očisty priestorov (domy, byty, firmy), ochranné a obranné rituáli, diagnostika duchovných problémov a paranormálnych javov podľa paraspychológie a okultných vied.

* Finančné rituáli – Výroba magických amuletov na podporu podnikania alebo biznisu, či osobného úspechu.

*Vyháňanie duchov a neživých entín z priestovov, či osôb starovekou mágiou.

*Milostná magia – Očistenie páru od negatívnych energií, ochrana manželstva, či páru pred neprajnikmi, energetická očista od minulých vzťahov.

* Extrakčná šamanská liečba – Liečba zvukovo-krištálovou terapiou a fitoterapia

*Magická aromaterpia na mieru, podľa zámeru klienta.

*Prechodové rituáli

*Obrady handfastingu – sobáš

*Obrady menorečenia, krstu

*Obrady odprevádzania duší a práca zo zosnulími

1933893_1086824638028222_8686104928709417077_n

V rámci naších služieb ponúkame odbornú a kvalifikovanú prácu, ktorú sme sa učili od uznávaných čarodejníkov, liečiteľlov, či šamanov. Väčšinu magických obradov a rituálov vedie zasvätený čarodej a veľkňaz čarodejníctva Wicca a hedgewitch, Rawen Moonwolf, ktorý je aktívnym členom Kovenu Obrodenia a súčasťou Cella CRC Celonárodná sieť dianickej Wiccy. Súčaťou jeho štúdia bola výučba ceremonialistky, obradov a rituálov staropohanskej viery. Naše služby aktívne vykonávame od roku 2005. V prípade záujmu o magickú či spirituálnu prácu nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese info@avalonmagic.sk, tel. č. 0904 872 191, alebo priamo v našom obchodíku Avalon Magic. Pred objednaním si konkretného rituálu je potrebné podstúpiť konzulátciu, alebo diagnostiku danej problematiky a po odbornom uvážení problému Vám nadstavíme rituálnu prácu na mieru, preto každý rituál je veľmi špeciálny a pripravený len pre klient a jeho problém. Cena rituálov sa pohybuje v závislosti od času, materiálu a závažnosti a udávame ju vždy, až po absolvovaní konzultácie a diagnostiky.