Nazrite do sveta mystickej púte do mesta legiend Avalonu.

 

Mystic travel – duchovné cestovanie, vykročte s nami na cestu sebapoznania a transformácie

AVALON – mýtický ostrov ležiaci medzi hmlami, v súčasnosti známy ako Glastonbury (v preklade „Mesto Skla“ vďaka vodným plochám, ktoré sa odrážajú ako zrkadlá). Najsvätejšie miesto zo všetkých svätých miest Británie, kde môžete ľahko aktivovať mágiu Vašej vlastnej vnútornej alchýmie. Je to miesto, kde môžete cítiť ako Nebo a Zem dýchajú skrze seba. Je to starobylý tanec kreativity, kde sa Duch a Hmota navzájom prepájajú.

Miesto legiend a hlbokej spirituality je dodnes jedným znajvyhľadávanejších pútnych miest na svete… Legendy o Jozefovi z Arimathei, strýcovi Ježisa, ktorý priniesol svätý Grál do Glastonbury, legendy o kráľovi Artušovi, najobľúbenejšom kráľovi Británie, či legendy o Bielej Pani, ktorá za úsvitu a súmraku vychádza ponad vodami tohto magického miesta, ktorá je tou hmlou/závojom medzi dvoma svetmi – mestom Glastonbury, kde žijú ľudia, chodia do práce a vedú svoj „ľudský“ život a Avalonom, ktorý je svetom vnútorným, kde žije Bohyňa Matka a kde naše Duše nachádzajú pokoj, mier a slobodu.

… na tomto nádhernom mieste začína naša Cesta. Cesta odvážnych Duší k Svetlu, ktorá vedie skrze najtemnejšie aspekty nášho Bytia až k objaveniu skrytých darov, talentov a samotnej mágie v nás.

Posvätná čaša Keltov sa v časoch stredoveku stala povestným Svätým grálom, ikonou, ktorá má nespočetne veľa tvarov, no najznámejšou je v podobe kalicha. Tento kalich, svätý Grál, je naplnený nadpozemskou žiarou božského pôvodu. Lieči rany a dáva nesmrteľnosť tým, ktorí sa do neho pozerajú.

Vzhľadom k svojej ženskej podstate je Grál je tiež symbolom Duše, guľatá nádoba, ktorá Vás pozýva nazrieť do hlbín Duše a napiť sa hlboko z jej hlbokých vôd múdrosti. Rovnako ako naše vlastné Duše súčasne skrýva i odhaľuje tajomstvo samotného Života…

Po týchto pradávnych stopách mystiky, prírodnej mágie a legiend v rámci Avalon Magic sprevádzamé ľudí na duchovných pútiach a transformačných pobytoch niekoľko krát do roka, podľa jednotlivých starobylích sviatkov kola roka. Každý tento transformačný pobyt je ladený do určitej spirituálnej témy, ktorú počas tohoto pobytu používame na ceste objavenia svojej najhbšiej podstaty bytia. Počas tohoto duchovného pobytu v mygickom Avalone vykonávame prastaré rituály Hedgewitch na silových miestach ako posvätné vodopády St. Nectans Glenn, Stonehange a mnoho ďalších miest. Nazrite s nami cez krátke video do sveta mystiky a mágie.. V prípade ak cítite túžbu navštíviť s nami toto sväté miesto nás kontaktujte..