Vitajte na našej stránke obchodíku Avalon Magic, ktorá Vás vnesie do sveta krásnej mystiky a prírodnej mágie.

Už od roku 2005, kedy sa formovala moja cesta čarodejníctva, bol môj sen otvoriť na Slovensku obchod s tématikou prírodného čarodejníctva a Wicca. Moje meno je Rawen Moonwolf a som zasvätený a iniciovaný kňaz čarodejníctva Wicca a prírodnej mágie a veľkňaz covenu „The circle of Avalon flame“.

V roku 2006 sa aktívne započala moja cesta učením a spoznávaním prírodnej mágie a čarodejníctva. Prechádzal som ročnými cyklami kola roka a preciťoval ich silu a energiu, ktorú nám ponúkajú. Učenie však nebolo jediným zdrojom mojej cesty k mágií. Pochádzam s rodiny, ktorá už celé generácie praktizuje ľudové čarodejníctvo a mágiu a jej genealógia siaha až do roku 1602 a začína menom Agáta, ktorá bola upálená na území Bratislavy a zhorela na hranici medzi Župným a Hurbanovým námestím vďaka svojím znalostiam o liečiteľstve a bylinách. Jej posolstvo však pretrvalo do dnes..

IMG_1992
1008357_540163019355842_1415120279_o

Obchod Avalon Magic a jeho história

Prbližne v roku 2010 som prechádzal Starým mestom, ked som zacítil vôňu kadidla. Pritiahla ma až do malého obchodíku. Hneď pri vstupe do tohoto obchodíku som pocítil silné spojenie s energiou, ktorá tam bola. Bola to krásna sila mystického Avalonu, ktorá mi na prvý krát počarovala a ktorú na územie Slovenska ako prvá priniesla kolegyňa Emília Nora Elina, ktorá podnikala aj spirituálne púte a cesty na tento krásny a posvätný ostrov, za čo sme jej dodnes vďačný.

Po krátkom čase vybudovania si dôvery, som začal svoju spoluprácu s obchodom a podielal som sa na otvorení prvého pohanského Chrámu Bohyne na území Slovenska a asi aj Čiech. V tomto krásnom Chráme Bohyne prebehlo niekoľko úspešných projektov, ako aj prvá ročná čarodejnícka škola prírodnej mágie pod vedením keltskej kňažky zeme, Manon Tromp, či prednáška s významnou autorkou a maliarkou Avalonských bohýň, Wendy Andrew a mnoho ďalších.

Zlomový rok nastal v roku 2015, kedy vzniká nový koncept čarodejníckeho obchodíku, ktorému sme dali názov „Avalon Magic“. Obchod otvárame v duchu prírodnej mágie a posvätného Avalonu, ktorý je mostom Avalonu (Glastonbury) na Slovensku a vzniká úžasná spolupráca, nové projekty, či vlastnoručne vyrábaný tovar. Gro nášho posvätného obchodu spočíva v produktoch z mystického Avalonu, ktoré nesú v sebe esenciu a energiu tohoto požehnaného mesta. Od roku 2014 funguje Škola prírodnej mágie a ľudového čarodejníctva.

Ako prvý svojho druhu na Slovensku pravidelne organizujeme oslavy a rituály sviatkov keltského kola roka, vedieme rôzne workshopy a prednášky na tému mágie a ľudového čarodejníctva, liečiteľstva a duchovného rozvoja. Naši študenti úspešne ukončujú školy a sú plne pripravený odovzdávať toto skryté posolstvo ďalej. Neodmysliteľnou súčasťou Avalon Magic sú aj posvätné púte a cesty do mystického Avalonu (Glastonbury, UK), srdcovej čakry Matky Zeme, ktoré sa konajú niekoľko krát do roka, kde vedieme skupiny ľudí, na ceste objavenia a transformácie. Na tomto posvätnom mieste sme si vybudovali pevné priateľstvá s miestnymi liečiteľmi, čarodejmi a vedmami, s ktorými si dodnes vymieňame svoje skúsenosti a rozvíjame naše duchovné znalosti.

imageresizer

Súčasťou čarodejníckeho obchodíku Avalon Magic je aj wiccansky coven „The circle of Avalon flame“, ktorý sa nesie v duchu a tradíciach posvätného Avalonu a tradičného čarodejníctva. Cieľom obchodu Avalon Magic a mňa Rawena MoonWolf je prinavrátenie ľudí k naším starým tradíciám a k Matke Zemi. Aby každý našieľ silu a pomoc vo svojích predkoch, liečenie a odpovede v prírode a lásku a harmóniu v maličkostiach a rituáloch bežného života. Ako raz napísal Scott Cunningham, pri otázke čo je mágia? „Pohyb prírodných síl.. za účelom vyvolania potrebnej zmeny. Energia je prítomná vo všetkých veciach – v nás,  rastlinách, v kameňoch, farbách, vo zvukoch a pohyboch. Mágia je proces prebudenia, či nahromadenia tejto energie, vloženia ich zámerov a ich vyslaniu. Mágia je prirodzená a nikdy nie nadprirodzená činnosť, aj keď je len málo chápaná..“ V každom prípade si myslím, že mágia je veda zaoberajúca sa ovladnutím skrytých prírodných síl. Nech Vás žehná Boh a Bohyňa..

Rawen Moonwolf – čarodej Velkej Matky